časté otázky - Nehtové studio Marcela Tománková

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Služby > řasy

Nejčastější otázky na prodloužení řas

Z čeho jsou Jane Beauty Cosmetics řasy vyrobené?
Jsou to syntetické řasy s vlákny s mikropóry, která byla vytvarována a vyleštěna do podoby přírodních řas tak, aby vypadaly přirozeně. Řasy Jane Beauty Cosmetics jsou RUČNĚ vyráběné a stále se monitoruje pevnost, délka a tvar.

Mohu na tyto řasy použít řasenku?
Jedinou řasenku, kterou můžete použít na Jane Beauty Cosmetics Prodloužené řasy je Volume-Up Coating řasenka, kterou můžete zakoupit od své kosmetičky ihned po aplikaci. Dodává řasám hustotu, délku a krásnou křivku. Je vodou odstranitelná. Nezapomeňte: NIKDY nepoužijte řasenku na bázi oleje a tzv. voděodolné řasenky! Při jejím odličování by mohlo dojít k odstranění lepidla z Prodloužených řas a tím odpadnutí řasy.

Jak dlouho Prodloužené řasy vydrží?
Při správné aplikaci a správné péči klientky, vydrží Prodloužené Jane Beauty Cosmetics řasy stejně dlouho, jako přírodní řasa. Protože řasy přirozeně vypadávají, doporučuje se třítýdenní doplňování prodloužení, aby řasy vypadaly stále plné.

Poškozuje Prodloužení řas přírodní řasy?
Prodloužení je přilepeno na keratinizovanou část přírodní řasy a je velmi lehké. Proto nemůže způsobit žádné poškození. Každý z našich výrobků je důkladně testovaný týmem zkušených techniků Jane Beauty Cosmetics, aby byla zaručena nezávadnost.

Kolik Prodloužených řas by se mělo nalepit?
Záleží na kvalitě přírodních řas a jejich počtu. Pokud má zákaznice dostatek vlastních zdravých řas, je dobré aplikovat co nejvíce, tedy cca 70-80 řas.

Může mi speciální lepidlo na umělé řasy způsobit nějaké kožní problémy?
Lepidlo se Vaší pokožky vůbec nedotkne, takže by nemělo dojít k problémům. Pokud chcete mít jistotu, doporučujeme nanést na pokožku malý vzorek lepidla na dobu 24 hodin, aby jste zjistili případné nežádoucí účinky (tzn. náplasťový test).

 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky