následná péče - Nehtové studio Marcela Tománková

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Služby > řasy

Základní informace - následná péče

Prvních 48 hodin je pro Vás a Vaše nové řasy zásadních a proto je potřeba dodržet naše rady. Lepidlo vyžaduje čas aby zaschlo, včném případě dojde k odpadnutí syntetických řas od vlastních!

Prvních 48 hodin od aplikace se nesmí Vaše nové řasy dostat do kontaktu s Zakázána je také sauna a pára. Při cvičení dejte pozor, aby pot nestékal přes prodloužené řasy.

První noc se snažte spát velmi opatrně. Do budoucna je lépe spát tak, aby jste si řasy pokud možno nemačkali o polštář či prostěradlo.

Na řasy nikdy nepoužívejte své produkty
, můžete narušit spojení mezi vlastní a syntetickou řasou. Pokud chcete řasy občas přirozeně zvýraznit a zároveň ochránit spojení,  používejte Coating Sealer ochrannou řasenku / bázi.

Pokud si přejete řasy zvýraznit více, použijte černou Volume-up Coating řasenku, speciálně vyvinutou na prodloužené řasy. Oba produkty nezapomínejte večer smývat teplou vodou!

Pokud si chcete líčit oční okolí (make-up, stíny či linky) je třeba používat k odlíčení JB proteinové odstraňovače očního make-upu, aby nedošlo k narušení  spojení mezi vlastní a syntetickou řasou. Nepoužívejte mastné odličovače


Oční krémy nanášejte na spodní víčka až po linii spodních řas a u horních víček maximálně 1cm pod obočí, ne níže!

Nesprchujte si obličej. Proud vody může slabší řasy uvolnit z dříve než by samy vypadly.


Plavání, sauna či pára nejsou zakázané, ale je lepší před těmito aktivitami použít vždy Coating Sealer
ochrannou řasenku,  aby nedocházelo k narušení lepidla.

 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky